top of page

Latvijas Digitālā akseleratora atbalsts 

Latvijas Digitālā akseleratora ir daļa no Eiropas digitālo inovāciju centra, kura mērķis ir atbalstīt Latvijas uzņēmumus un valsts iestādes, lai palīdzētu katalizēt digitālo transformāciju. Helve ir Latvijas Digitālā akseleratora oficiālais partneris.

1

Kas ir Latvijas Digitālais akselerators? 

Latvijas Digitālais akselerators ir ES un Latvijas atbalstīta iniciatīva, kuras mērķis ir palīdzēt maziem un vidējiem uzņēmumiem (MVU) uzlabot savas digitālās prasmes un ieviest digitālo transformāciju. Programma piedāvā dažādus pakalpojumus, lai palīdzētu Latvijas uzņēmumiem saglabāt konkurētspēju digitālajā laikmetā.

Latvijas Digitālā akseleratora (LDA) mērķi ir veicināt digitālo transformāciju un inovācijas, uzlabot Latvijas uzņēmumu konkurētspēju un sabiedrisko pakalpojumu kvalitāti, izmantojot jaunus digitālos risinājumus, veicināt investīcijas IKT tehnoloģiju pētniecībā un attīstībā.

 

LDA ir izveidots kā vienotā aģentūra, lai palīdzētu uzņēmumiem kļūt konkurētspējīgākiem attiecībā uz to digitalizācijas procesiem, produktiem vai pakalpojumiem.

20201128-2L7A1823.png
20201128-2L7A1693.png

2

Kā pieteikties Latvijas Digitālā akseleratora atbalstam?

Pieteikšanās Latvijas Digitālā akseleratora atbalstam ir pavisam vienkārša! Apmeklē digitallatvia.lv un seko līdzi pieteikšanās procesam. Izvēloties vēlamo apmācību nodrošinātāju, pārliecinies, ka izvēlies Helve, lai kursi tiktu 100% segti.

3

Kāpēc izvēlēties Helve par apmācību nodrošinātāju?

Uzņēmumā Helve mēs aizrautīgi tiecamies dot MVU iespēju veikt digitālās transformācijas un gūt panākumus mūsdienu straujajā biznesa vidē. Mēs piedāvājam virkni apmācību kursu un semināru, kas ir pielāgoti MVU vajadzībām.

Mūsu pasniedzēji ir nozares eksperti ar daudzu gadu pieredzi, palīdzot MVU izmantot digitālās tehnoloģijas, lai uzlabotu savu darbību, palielinātu efektivitāti un veicinātu izaugsmi. Mēs izmantojam praktisku pieeju apmācībām, izmantojot reālus piemērus un praktiskus vingrinājumus, lai nodrošinātu, ka mūsu kursi ir gan saistoši, gan informatīvi.

20201128-2L7A1614.png

Līdzfinansēts no Eiropas Savienības projekta “Latvijas Digitālais akselerators” DAoL, ID Nr. 101083718 un Eiropas Savienības Atjaunošanas un noturības mehānisma ID Nr. 2.2.1.1.i.0/1/23/I/CFLA/002. Eiropas Savienība neatbild par materiāla saturu.

bottom of page